Анатолій Гриценко переміг в народному голосуванні на пост президента

Під час творчих вечорів Дмитра Гордона журналіст змоделював вибори президента України. Згідно з голосуванням в залі, перемогу здобув Анатолій Гриценко.

Дмитро Гордон запропонував присутнім в залі під час творчих вечорів Дмитра Гордона в Дніпрі і Кривому Розі підняттям рук проголосувати за ймовірних кандидатів у президенти. У Дніпрі найбільше голосів отримав Анатолій Гриценко. Приблизно такі ж результати були отримані і під час творчого вечора Гордона в Кривому Розі.

Нагадаємо, згідно з останніми соціологічними опитуваннями, лідер «Громадянської позиції» перемагає всіх можливих кандидатів у другому турі виборів.

Відзначимо, нещодавно Гриценко заявив, що зараз свобода слова в Україні дуже обмежена.

–           У нас попереду вибори. Чотири роки для мене закриті центральні канали, які мають широке покриття. Такого не було ніколи, – підкреслив лідер« Громадянської позиції».

Гриценко додав, що, на його переконання, це пряма вказівка Петра Порошенка. За його словами, навіть під час бандитського режиму Віктора Януковича лідер «Громадянської позиції» мав доступ на всі канали.

–           Причому, я другий або третій в рейтингу, у другому турі перемагаю всіх. Чому? Я злочинець? Чому Порошенко обмежив? І не тільки мене, багатьох інших також обмежив. Такого не було ніколи, – згадав Аатолій Гриценко.

Також нещодавно Анатолій Гриценко став лідером у рейтингу Правдорубів, який проводить платформа VoxUkraine. Частка правдивих висловлювань в його виступах за третій квартал склав майже 80%.

У VoxCheck відзначають, що Гриценко вже два квартали поспіль займає лідируюче місце в рейтингу Правдорубів. У порівнянні з попереднім кварталом, він покращив свій показник правдивості з 58% до 73%

Найчастіше Анатолій Гриценко говорив про стан збройних сил і вибори.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району