Діти Вишнівської громади відпочиватимуть у таборі “Світязь”

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей 15 учнів закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради відправились на відпочинок у Позаміський заклад  оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь».

Путівки закуплено за кошти на умовах співфінансування (50 на 50) обласного та місцевого бюджету Вишнівської сільської ради.

Розпорядженням сільського голови була створена та затверджена комісія по розподілу путівок для дітей пільгових категорій, яка керувалась положенням про порядок підбору та направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку.

За поданням директорів шкіл на розгляд комісії було представлено документи на 30 дітей. Ретельно вивчивши пакети документів про підтвердження пільгової  категорії, комісія намагалась охопити кожну з них.

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь» розташований на території Шацького національного парку в селі Пульмо Шацького району, на мальовничій території екологічно чистих озер та лісів, створений з метою зміцнення здоров’я, організації активного відпочинку, задоволення інтересів та духовних потреб дітей та підлітків, їх комплексного оздоровлення через використання традиційних форм табірної роботи, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг.

Тож ми надіємось, що наші діти гарно відпочинуть і через 14 днів приїдуть додому з незабутніми враженнями, позитивними емоціями та новими знайомствами.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району