На Волині податківець-корупціонер постане перед судом

Прокуратура Волинської області за два тижні завершила досудове розслідування й скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в області, про це пише сайт Луцьк Сьогодні з посиланням на zunr.info.

Як повідомлялося раніше, посадовця було затримано 11 січня цього року працівниками прокуратури Волині при одержанні 500 доларів США від представника товариства з обмеженою відповідальністю за безперешкодну реєстрацію суб’єкта господарювання як платника податку на додану вартість.

Завдяки злагодженій роботі слідчого, прокурора та оперативних підрозділів Управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України упродовж двох тижнів зібрано достатню кількість беззаперечних доказів вини підозрюваного у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України.

Далі – слово за судом.

Це вже далеко не перша прогалина в роботі фіскальної служби. Яскравим прикладом зневажливе ставлення до законів держави зі сторони українських податківців є інцидент з кримінальним підґрунтям, про який повідомляв Столичний Сайт.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району