На Волині відсвяткували ювілей школи

На урочистостях з нагоди свята, де були присутні вчителі, учні, ветерани освітянської ниви та жителі села, побували заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун, голова районної ради Віктор Сус та начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Пась.

Повідомляє сайт КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Святкове дійство відбулося у сільському будинку культури. У велелюдному залі звучали привітання та святкові пісні, що їх для гостей свята організували педагогічний та учнівський колективи школи, а також учасники місцевих аматорських фольклорних колективів. У залі було встановлено мультимедійний проектор, на якому демонструвалися кадри з життя та історії навчального закладу.

– За чотири десятки років зі стін цієї школи вийшли сотні талановитих випускників, – виступаючи перед присутніми, зазначила Інна Бігун. – Немає сумніву в тому, що вихованці закладу понесли у світ зерна любові до всього рідного, що вони добрими справами прославляють школу й свій рідний край. Я переконана, що в майбутньому цей чудовий навчальний заклад буде й надалі розвиватися у матеріально-технічному плані, а його вихованці та педагогічний колектив гідно представлятимуть свій край не лише на районному, а й обласному та національному рівнях.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Сус, який подарував школі новий мікроскоп, та Віктор Пась, який з нагоди ювілею презентував закладу придбаний за кошти районного бюджету сучасний комп’ютерний клас. Також з нагоди свята перед присутніми виступили голова Сошичненської сільської ради Ігор Волосюк, директор школи-ювіляра Маріанна Журавель та в минулому багаторічний директор закладу Леся Шворак, яка очолювала педагогічний колектив понад три десятки років.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району