Сільську школу на Любомльщині повністю модернізували за кілька місяців

В освітньому закладі села Заболоття замінили всі двері та вікна на енергозберігаючі. Закупили також комп’ютерну техніку й облаштували внутрішній санвузол. На все це загалом було спрямовано до 290 тисяч гривень, пише ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на КОРДОН. 

“За кошти із державної субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, які для нас пролобіював народний депутат Ігор Гузь, закупили 45 вікон та 5 дверей. Завдяки програмі “ProZorro” ми зекономили з отриманих на все це 200 тисячгривень  аж  72 тисячі. Ці залишкові фінанси використали на придбання ноутбука та 4 комплектів комп’ютерів”, – повідомила директор місцевої школи Людмила Зуб.

Окрім новеньких вікон та дверей, у приміщенні також з’явилась сучасна вбиральня. З обласного бюджету у 2016 році на встановлення туалетів по навчальних закладах Волині було виділено 5 млн гривень, частину з яких (90 тисяч) пощастило витратити на Заболоттівську ЗОШ.

“В попередні роки взимку часто доводилось сидіти у верхньому одязі на уроках, було холодно. Тепер тепло та комфортно. Великим плюсом є і те, що облаштували внутрішні туалети та є навіть умивальники. Раніше ж в морозну пору бігали на вулицю й не було де руки помити”, – розповідає учениця Ольга Романюк.

Проінспектувати використання державних коштів на виконання згаданих робіт та поспілкуватися з педагогами прибули помічники нардепа Андрій Бокоч та Ігор Торба, головний спеціаліст відділу освіти Любомльської РДА Сергій Пасаман та вихідець із села, представник від команди Ігоря Гузя Микола Зуб.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району