У Любешові розробляють нові проекти

Працівники відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності  Любешівської селищної ради підготували  проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (інфраструктурна субвенція).

Розмір субвенції з Державного бюджету для Любешівської ОТГ у 2018 році становитиме більше 12 мільйонів гривень.

Днями Любешівська селищна рада вже отримала висновки про погодження цих Проектів обласною державною адміністрацією. Наразі чекаємо погоджувальних висновків від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

п/п

Назва проекту
1. Придбання спецтехніки (сміттєвоза з відвалом) для збору та транспортування твердих побутових відходів для Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області
2. «Придбання спецтехніки (автогрейдера) для обслуговування та утримання доріг та вулиць комунальної власності Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області»
3. «Придбання спецтехніки (автовишки) для комунальних потреб Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області»
4. «Придбання спецтехніки (трактора та обладнання ) для комунальних потреб Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області»
5. «Придбання спецтехніки (трактор МТЗ та обладнання до нього) для комунальних потреб Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області»
6. «Придбання спецтехніки (cамоскид МАЗ) для комунальних потреб Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області»
7. «Придбання спецтехніки (фронтальний автонавантажувач) для комунальних потреб Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області»

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району