У Старій Вижівці стартував велопробіг

Сьогодні, 25 червня, відбувся триденний районний велопробіг, присвячений Дню Конституції та Дню молоді, котрий стартував із центральної площі селища.

Учасники побувають в Галиній Волі, Смолярах, Кримному, Мокрому, Дубечному. Попереду в любителів активного відпочинку насичена програма: рух у велоколоні, відвідування цікавих місць Старовижівщини, змагання з волейболу, ігри, бесіди, дискусії.

Учасниками пробігу стали близько 50 чоловік, яким було наголошено про належну поведінку на дорозі, дотримання правил безпеки. Вздовж усієї подорожі безпеку руху буде забезпечено представниками правоохоронних органів та медичної служби.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук привітав учасників велопробігу, зробив акцент на патріотичному вихованні молоді, ініціативності та єдності, побажав усім гарної подорожі, отримати масу позитивних вражень та запросив, по завершенні велопробігу, завітати на урочистості з нагоди важливого державного свята – Дня Конституції України, які відбудуться 27 червня в районному будинку культури.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району