У Володимир-Волинську сумна річниця

22 травня 2018 року, минає 4-та річниця великої трагедії, страшного «чорного четверга», коли під містом Волноваха бойовики розстріляли бійців 51-ої механізованої бригади, що дислокувалася у Володимирі-Волинському.

Для участі в антитерористичній операції з цієї бригади на схід відрядили солдатів строкової служби та мобілізованих, більшість з яких призивалися до війська з Волині. Саме там ворожі кулі обірвали життя 18-ти молодих воїнів, які захищали Україну, серед яких і жителі нашого району – Микола Бондарук та Віталій Ліщук.

На площі Героїв біля дошки пам’яті загиблим учасникам АТО відбулися скорботні заходи. Священики відслужили панахиду за загиблими на східних кордонах держави. Ведучий заходу Роман Віслобоков зачитав імена всіх жителів нашого району та міста, які загинули за Україну. За кожним прізвищем – життя людини, обірване так раптово і так рано, з болем викарбуване на чорному полотні нашого сьогодення.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Наші герої-захисники, рідні загиблих, представники влади, серед яких голова районної ради Роман Гук, голова райдержадміністрації Наталія Василець, місцеве духовенство та небайдужі краяни поклали квіти до фотостенду.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району