В Любешові пройшли святкування з нагоди Дня молоді

День молоді в Україні – це знаменна дата не тільки для молодих людей, а й усіх тих, хто молодий душею. З нагоди цього свята в селищі Любешів, у парку культури і відпочинку, відбулися розважальні заходи, до яких активно долучилися молодь, дорослі та діти. Проте, зважаючи на погодні умови, концертну програму з літньої сцени парку перенесли в Будинок культури.

Під час дійства подяками від селищної ради були нагороджені учасників антитерористичної операції на сході України, працівників трудових колективів різних установ, організацій та підприємств району, релігійні діячі, та обдарована молодь Любешівщини. У скорботній хвилині мовчання згадали усіх, хто загинув за волю та незалежність України.

Святковий концерт із різноманітними вокальними та хореографічними номерами подарували глядачам працівники Будинку культури селищної ради. Також, в рамках святкування Дня молоді, проходив конкурс патріотичної пісні «Моя країна – Україна» серед обдарованої молоді та районний огляд-конкурс сімейних та родинних колективів «Співає родина».  Для любителів спорту пройшли різноманітні ігри та змагання. А для дітей в парку діяв комплекс атракціонів «Веселе містечко». Закінчилося свято розважальною програмою для дітей «Аніматори Фіксікі» та молодіжною дискотекою від гурту «Солоха BAND».

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району