Відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації

6 липня за участі голови райдержадміністрації Інни Гайворонської та заступника голови Інни Сергійчук відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації.

Повідомляє сайт РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Рожищенської районної державної адміністрації.

Під час засідання обговорили актуальні для району питання. Зокрема, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Фандич проінформував присутніх про перевезення громадян пільгових категорій громадським транспортом. Він звернув увагу на законодавчі моменти та реальну ситуацію, яка склалася в районі з перевезеннями громадян пільгових категорій.

Про перспективний план роботи Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи проінформував її директор Сергій Приходько, який зазначив, що завдяки покращенню умов у самій спортивній школі зросла кількість бажаючих дітей її відвідувати.

Учні школи беруть активну участь в обласних та міжнародних змаганнях, чемпіонатах України, та досягають високих результатів. В перспективі нове будівництво спортивних майданчиків з штучним покриттям на території ДЮСШ, що на 90% фінансуватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Голова громадської ради Віктор Марюк ознайомив присутніх з планом роботи громадської ради при райдержадміністрації на ІІ півріччя 2017 року.

На завершення голова райдержадміністрації Інна Гайворонська проінформувала про державну політику України у сфері євроатлантичної інтеграції. Інна Михайлівна наголосила на важливості членства України в альянсі саме тепер, коли в Україні триває неоголошена війна,  адже НАТО – це структура європейської колективної безпеки, одним із ключових завдань якого є забезпечення колективної оборони від будь-якого можливого прояву агресії та підтриманні безпечного середовища для розвитку демократії та економічного зростання.

За результатами засідання членами громадської ради прийнято відповідні рішення.

Джерело:  РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району