Відбувся брифінг міського голови Володимир – Волинського

На оперативній нараді, яка традиційно відбувається щовівторка, міський голова Петро Саганюк висловив ряд доручень закладам освіти та начальнику профільного управління щодо організації роботи пришкільних таборів, харчування в них дітей та відносно безпеки їх перебування, стану підготовки шкіл до нового навчального року, проведенню відповідних ремонтних робіт у закладах освіти та прийому дітей у навчальні заклади.

Не оминув своєю увагою міський голова підготовку до відзначення 1030 – ї річниці Володимира – Волинського, давши відповідні доручення структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради та наголосивши на необхідності розвитку туристичної галузі в місті з такою багатою історією.

Обговорили на нараді й питання монетизації соціальних пільг у місті та поточні питання благоустрою.

Основні теми наради задали й тон традиційному брифінгу міського голови, який розпочався з того, що Петро Саганюк нагадав журналістам про існування рішення, згідно якого заборонено збір коштів з батьків учнів на ремонт у школах та наголосив, що підготовку навчальних приміщень до нового навчального року буде проведено за рахунок міського бюджету – коштів на це вистачає.

Окремою темою була зустріч міського голови з ветеранами АТО та монетизація пільг, яка буде впроваджуватись лише у чіткій відповідності до вимог чинного законодавства.

«Місто має використовувати свій туристичний потенціал, тим більше, що нам є що показати світу» – наголосив Петро Саганюк, продовжуючи тему розвитку туризму в місті, підняту ще на нараді.

Також, представників ЗМІ цікавили плани облаштування міського пляжу та прирічкової зони, реставраційні та ремонтні роботи на об’єктах культури, благоустрій вулиць міста та підготовка до 1030 – ї річниці з Дня заснування міста.

Міський голова пообіцяв журналістам посприяти у реалізації їх прохання – після закінчення ЗНО провести прес – конференцію начальника управління освіти, молоді та спорту В’ячеслава Петрука, на якій буде підведений підсумок навчального року та дана оцінка стану знань учнів міста за результатами незалежного оцінювання.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району